«Працюю над удосконаленням педагогічної діяльності»

З 3 по 21 жовтня я успішно пройшла курс підвищення кваліфікації вчителів початкових класів в КОІППО імені Василя Сухомлинського.

Під час навчання познайомилася з використанням хмарних сервісів «Google», відвідала майстер-класи досвідчених вчителів. Велика увага приділялася інклюзивній освіті, роботі з нормативними документами початкової школи.

Для мене це ще один крок до самовдосконалення, особистого розвитку, професійного зросту. Спілкування з колегами, обговорення, диспути, нові знання допоможуть мені знайти нові підходи та натхнення для подальшої роботи. Все це необхідно донести до дітей, щоб надихнути їх на творчість, пошук, розвиток. Ставлю за мету зробити так, щоб дитина стала особистістю, частинкою сучасного суспільства відчувала свою значимість та мала змогу розвивати свої здібності. У найближчому майбутньому я буду впроваджувати отримані знання в свою повсякденну практику.

Світлана Ніколенко, вчитель початкових класів