Правовий квест

12 грудня у 9-го класу відбувся урок – квест з правової тематики.

Метою квесту було отримання знань про права дитини, закріпити поняття про нерозривний зв'язок прав та обов’язків, уявлення про захист прав дитини в Україні. Розподілившись на три команди, учні отримали завдання, які виконували під керівництвом інструкторів: вчителя біології Юлії Титаренко, бібліотекаря Зінаїди Скляренко, педагога-організатора Віктора Рибалка.

Опрацювавши текст Конвенції про права дитини, дев’ятикласники дізнались про те, коли і як виникла Конвенція, яка структура документу, які закони охороняють права дитини в Україні.

Уміння працювати в команді, швидкість, кмітливість, критичне мислення та винахідливість – це ті якості, які треба було застосувати учням, щоб здобути перемогу.

Упоравшись з завданням, діти переконались, що  квест допоміг усвідомити свої права і необхідність їх відстоювати, але водночас необхідно пам’ятати про права інших людей і намагатись ніколи їх не порушувати.

Світлана Алєксандрова,
вчитель історії та правознавства