Проектування освітнього простору22 серпня 2013 року провідні вчителі нашої школи Наталя Мальована (вчитель фізики і математики) та Світлана Александрова (вчитель історії й правознавства) взяли участь у Всеукраїнських науково-педагогічних діалогах, які проходили під орудою Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України, Національного центру «Мала академія наук України». Головною темою діалогів було обговорення завдань інноваційно-освітнього проекту «РОЗКВІТ» з теми «Створення науково-методичних засад формування у дітей навчально-дослідницьких умінь».

Учасники форуму дійшли висновку, що створення єдиного інформаційно-освітянського простору в системі організації навчально-дослідницької діяльності учнів є пріоритетним чинником розвитку особистості дитини.