«Прощавай, букварику!»

1 квітня діти 1А класу стали букварознавцями. Депутати учнівського парламенту влаштували для них Свято прощання з букварем.

Ведучими були Марина Хорхордіна (8А) та Максим Куляміров (9А). Маму зіграла Єлизавета Чепель (9А), Червону Шапочку – Карина Білова (7Б), Двійку – Анастасія Огородник (8Б), Помилку – Тетяна Горяча (7А), Лінь – Любов Дідик (7Б), Кицю – Лілія Бикова (8Б). Печкіним був Олександр Данільченко (9А), Циганкою – Діана Панченко (9А), Шапокляк – Анастасія Смеюха (9А), Пеппі – Валерія Бойко (9Б), Чарівник – Олександр Коваленко (9Б), Читанка – Олександра Сєдова (8Б), Математика – Анастасія Мацак (11).

Першокласники брали активну участь: співали пісні «Ми першокласники», «Прощавай, Букварику!», розказували віршики, зацікавлено грали в ігри.

Програма була наповненою віршами, загадками, забавами. Привітали першокласників із успішним прочитанням Букваря друзі-учні з 5А, подарувавши їм музичні композиції: Анна Юрескул зіграла на піаніно, а Олександр Тимчук – на гітарі.

Наприкінці свята класний керівник Світлана Чиграй вручила кожному першокласнику подарунки на згадку про перший шкільний підручник та запросила на канікулах помандрувати до Черкаської області.

«Прощавай, букварику!» «Прощавай, букварику!» «Прощавай, букварику!» «Прощавай, букварику!»