Прислів’я із солодким присмаком

8 листопада, напередодні Дня української писемності та мови, ми провели акцію «Міняємо цукерку на прислів’я та приказку!».

Таку ідею нам подала учитель української мови та літератури Ірина Олександрівна Бігун.

Анна Власова, Яна Брусенцева та я мандрували поверхами школи з цукерками і пропозиціями розповісти нам прислів’я чи приказку – і отримати за це солоденький подарунок до свята.

«Тільки-но діти побачили солодощі, одразу позгадували сотні приказок! За дві перерви цукерки розлетілися, а учні вкотре переконалися в тому, що ми, українці, – мудрі, спостережливі, з гумором», – прокоментувала Анна Власова.

У акції із задоволенням брали участь діти різного віку. Вони пригадували такі прислів’я та приказки: «Поспішиш – людей насмішиш» (Микита Сирватка, 3А), «Зробив діло – гуляй сміло» (Денис Андрющенко, 3Б), «Людину красить праця» (Настя Піть, 3А), а директор згадав прислів’я «Сім разів відмір – один раз відріж!»

Анастасія Дерій, 8А,
фото Артема Кравченка