Рятувальники в нас у гостях

15 квітня в рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності на тему «Зробимо життя безпечним!» до школи завітали бійці зі служби порятунку.

Під час практичної частини заняття учні ознайомилися із можливостями пожежно-рятувальної техніки та спорядження. В кінці заняття для учнів провели гру-змагання, в якій вони мали змогу потренуватися вдягати протигази правильно, а захисний одяг пожежників – швидко.

Зустріч була дуже пізнавальною.

Рятувальники в нас у гостях Рятувальники в нас у гостях Рятувальники в нас у гостях Рятувальники в нас у гостях