Роман Альошин: «Що дає мені спорт»

Спорт у моєму житті відіграє важливу роль Я займаюсь боксом шостий рік. Раніше 6 років займався дзюдо та гімнастикою. Маю титул Чемпіона Європи з дзюдо серед школярів. У боксі теж є здобутки: багато разів здобував чемпіонство у міжнародних змаганнях. Я самостійно виявив бажання займатись спортом ще в дитинстві, й досі не жалкую про це. Моя мета – стати майстром спорту і Чемпіоном Олімпійських ігор.

Наразі я готуюсь до Міжнародного чемпіонату, присвяченого пам’яті видатного боксера Скічка, що проходитиме в м. Олександрія, і обов’язково здобуду там перемогу.

Своїх однолітків я схиляю займатись спортом, цікавлюсь, чи відвідують вони тренування.

Я не палю, не вживаю алкоголь і вважаю, що здоровий спосіб життя – це круто!

Будьте здорові! Займайтесь спортом! Як каже мій тренер з боксу, випускник нашої школи, Дмитро Володимирович Березній: «Молодим всюди є дорога!».