14 лютого депутати Учнівського парламенту Марина Журавльова, Аліна Моргун та Наталя Корета (9Б) провели для учнів 5 класу цікаві конкурси, присвячені Дню Святого Валентина. Учасники гри із захопленням розповідали про свої уподобання, мрії, ставили запитання один одному, вчилися культурі спілкування. Хлопці малювали квіти для дівчат, а дівчата склали віртуальний образ сучасного юнака - лицаря. Якими ж хочуть бачити дівчата хлопців?... Він - справжній джентльмен: хоробрий, мужній, вродливий, добрий, уважний, кмітливий.

Переможцями конкурсу визначено дві пари учнів, які чесно змагались та перемогли, тому що виявились цікавими та кмітливими особистостями.

Отже, дівчата і хлопці впевнились, що День Святого Валентина у нашій школі - це свято гарного настрою, посмішок, побажання добра та лицарства.