30 травня на Святі останнього дзвоника підсумки навчального року перетворилися в феєрверк учнівських досягнень.

Урочиста подія зібрала багато гостей та друзів школи. Депутат міської ради, президент громадської організації випускників 22-ої школи Андрій Кролевець вручив школярам грамоти за високі досягнення у навчанні (Єлизаветі Луценко, Анні Юрескул, Анастасії Скрипчук, Маргариті Гребенковій, Валентині Можаєвій, Олександрові Сідорчуку, Руслані Щербаковій, Андрію Шевченку, Богданові Шевченку, Єлизаветі Тітенко, Анастасії Поляковій, Марині Хархордіній, Юлії Васильченко, Кирилові Сипку, Ользі Прокопчук, Катерині Литвиненко) та подарував м’ячі для занять на шкільному майданчику. Депутат міської ради, президент Федерації легкої атлетики Кіровоградської області Геннадій Заболотний запросив усіх до занять спортом і побажав, щоб учні росли здоровими та красивими, нагородив дітей грамотами, дипломами та медалями за спортивні досягнення. Також на заході відзначено переможців конкурсів «Грінвіч», «Соняшник», «Кенгуру», активних учасників євроклубу «Пульс».

Музичну складову дійства забезпечили учасники шкільного хору та капела «Горицвіт» під керівництвом Ніни Міщан. Одна з випускниць школи привітала з сьогоднішнім Днем народження свою маму, подякувала від імені учнівського колективу всім батькам та учителям за багаторічну плідну роботу.

«Якщо буде міцна школа, то буде й потужна держава, – підкреслив директор Борис Набока. – Тож, об’єднуймося навколо школи, адже наші учні – це майбутнє України».

Наостанок випускники закрутилися в прощальному вальсі, прислухалися до останнього дзвоника та запустили в небо різнокольорові кульки.

Бажаємо, щоб сьогоднішній салют учнівських перемог супроводжував випускників все життя, сповнюючи приємними спогадами про шкільні роки та націлюючи на подальші успіхи.

Салют учнівських перемог Салют учнівських перемог Салют учнівських перемог Салют учнівських перемог