Самоосвіта вчителів9 січня відбулася педагогічна рада. Одним з питань порядку денного було розглянуто звіти вчителів школи з реалізації науково-методичної проблеми школи «Вдосконалення системи самоосвітньої науково-методичної роботи вчителя в контексті підвищення його професійної компетентності та розвитку здібностей особистості учня». Першими прозвітували директор Борис Набока, його заступник Ірина Бігун, лауреати міського конкурсу «Вчитель року» Світлана Тунік і Наталя Рябуха, учасник освітнього проекту Ольга Барсукова.

Ґрунтовна підготовка та насиченість виступів, запропоновані методичні рекомендації щодо самоосвітньої роботи педагогів стануть як зразок у розробках індивідуальних планів саморозвитку вчителів. Науковий рівень звітів педагогів засвідчив, що відповідальне ставлення до своїх обов’язків, творчий підхід у реалізації проблем допомогли підвищити рівень кваліфікації та загальної культури, прилучити учнів до цікавих загальношкільних справ.