Що значить бути кіровоградцемЩо значить бути кіровоградцемПершокласники школи стали учасниками цікавого проекту — тролейбусної екскурсії містом. Учні ознайомились з історичною архітектурою міста, з походженням назв вулиць, скверів, біографіями визначних діячів.

Діти разом з класоводами Чиграй Світланою Миколаївною, Ніколенко Світланою Віталіївною та вихователем Пасічною Людмилою Вікторівною не тільки збагатились знаннями про Кіровоград, отримали незабутні враження від екскурсії, а ще й стали переможцями фотоконкурсу «Вулицями рідного міста».

23 листопада голова Кіровоградської організації роботодавців у сфері туризму Попов Валерій Федорович на святковій лінійці зустрівся з учнями-переможцями та вручив почесні дипломи, цінні подарунки та сувеніри — «Паспорт кіровоградця».

Що значить бути кіровоградцем Що значить бути кіровоградцем Що значить бути кіровоградцем Що значить бути кіровоградцем