Шевченківське поетичне колоШевченківське поетичне коло9 березня, в день народження Кобзаря ми створили поетичне Шевченківське коло.

В музейній залі учні читали один одному вірші світоча української літератури: «Зоре моя вечірняя…», «Думка», «Зацвіла в долині…», «У всякого своя доля…» та інші.

Виконували: Тетяна Шевченко, Валерія Грінько (7А), Анна Андріяшевська, Карина Ламанова, Володимир Кочетков (7Б), Крістіна Гончаренко (8Б), Лілія Бикова, Віталій Смаглюк, Олександра Сєдова, Костя Бобоша (9Б). Майстер-клас із декламування поезій представила наш педагог-організатор Марина Лазовік, емоційно розказавши поезію «Думка».

Також до дня народження Тараса Шевченка наші учні створили тематичну виставку малюнків, яку можна переглянути на другому поверсі школи.

Костя Бобоша 9Б, Тетяна Шевченко, 7А,
фото Володимир Кочетков, 7Б