Школа працює для дітейШкола працює для дітей29 серпня в актовій залі школи педагогічний колектив узгодив роботу на 2014-2015 навчальний рік.

Директор Борис Набока під час виступу закцентував увагу на особливостях організації нового навчально-виховного процесу, пов’язаних із сьогоднішньою ситуацією в країні. Колеги підтримали інновації директора та доповнили бачення майбутніх змін своїми думками.

Тож незважаючи на складні обставини, наша школа розпочинає новий етап свого розвитку, пріоритетними напрямками якого залишаються: продовження профілізації навчального процесу, підвищення його ефективності та якості, дотримання державних стандартів середньої освіти, удосконалення патріотичного виховання, розвиток громадянських якостей особистості засобами учнівського самоврядування та молодіжної преси.