Школа у вишиванці

19 травня учні нашої школи вбралися в красиві вишиванки.

«Вишиванка для мене – це символ України. Я вдягаю це урочисте вбрання на великі державні свята: на 1 вересня, Свято останнього дзвоника, День української писемності та мови, День перемоги та інші події», – розповідає учениця 9Б Юлія Гончаренко.

«А мені мама купила вишиванку до мого Дня народження. На ній зображені рослини – символи України: маки, волошки, колоски…», – Анастасія Савченко, 6А.

Тетяна Шевченко, учениця 6Б, висловлює свої думки: «Я ношу вишиванку тому, що відчуваю себе україночкою. Кожна людина в вишиванці виглядає культурною, доброю, ввічливою».

«На мою думку, вишиванка висловлює силу і витривалість українців», – пояснює Олександр Сідорчук (6А).

Подають гарні приклади і вчителі нашої школи – ой які ж вони гарні в вишиванках!

Володимир Кочетков, Павло Панін, юні журналісти,
фото Анни Варакути, 7Б, і Анастасії Дерій, 6А