Школа впевнено розпочинає новий навчальний рікШкола впевнено розпочинає новий навчальний рік31 серпня відбулося засідання педагогічної ради, на якому визначалася готовність школи до роботи у новому навчальному році. Директор Борис Набока проаналізував діяльність педагогічного та учнівського колективів, а також визначив пріоритетні напрямки роботи на 2012-2013 н. р.

Під час засідання було окреслено проблеми та завдання, пов’язані з науково-методичною роботою та самоосвітньою діяльністю.

Минулого навчального року школа успішно пройшла державну атестацію, взяла участь у численних міських, обласних та всеукраїнських конкурсах, проектах, заходах. Попереду на всіх педагогічних працівників чекає системна робота на благо виховання здорової, розвиненої особистості учня.