Січнева газета

Друге півріччя ми зустріли різноманітними заходами, а також пригадали події кінця минулого року.

На сторінках газети були висвітлені численні заходи до Дня Соборності: ми і малювали картини, і подорожували віртуально, і спілкувалися на тему єдності України... Висвітлювали в останньому випуску газети й події до Дня Крут, звільнення міста від німецько-нацистських загарбників тощо.

Діти побували в міській раді, в міському дитячому парламенті, ляльковому театрі, в обласній науковій бібліотеці, перемагали в конкурсах («Український сувенір», спортивні змагання та ін.)

Оскільки нещодавно у школі з’явилася смарт-дошка, планшет, то багато занять проводяться з залученням новітніх технологій. Усі ці зміни відобразилися в свіжому номері газети «Alma mater».

Отримати газету можна за посиланням: «Alma mater» №4 (184).