Спортивним кроком – у ІІ семестр!Спортивним кроком – у ІІ семестр!Спортивним кроком – у ІІ семестр!19 січня відбулося засідання ради фізичної культури та спорту школи, на якому було підведено підсумки роботи в І семестрі на намічена конкретна програма дій на другий. Складено спортивний календар, що передбачає проведення спортивних змагань з різних видів спорту.

Разом з адміністрацією школи члени ради підготувати заявку на отримання спортивного обладнання та спортивного інвентарю в 2017 році.

Приємно було відзначити, що школа в черговий раз в нашому місті визнана однією з найкращих з організації фізкультурно-масової роботи.

Учителі фізичної культури Людмила Осіпова, В’ячеслав Сабадир, Богдан Зіненко налаштовані разом з учнівським парламентом та членами ради фізичної культури зробити спортивне життя в школі цікавим і переможним!