Стверджуємо здоровий спосіб життяПрофілактика шкідливих звичок серед школярів, створення середовища, яке б сприяло зміцненню здоров'я дітей, виховувало б у них стійкі навички здорового способу життя є повсякденною роботою педагогів школи.

Шкільна громада приділяє значну увагу позакласній спортивній, фізкультурно-оздоровчій роботі, сприяє масовому охопленню школярів заняттями фізичною культурою, бо переконана, що це дієвий засіб підтримки їх розумової працездатності. Радники та депутати Учнівського парламенту теж приділяють велику увагу для організації і проведення з учнями молодших класів різноманітних заходів, зорієнтованих на здоровий спосіб життя без шкідливих звичок, виховання культури здоров'я. За допомогою партнерських організацій та фахівців у цьому навчальному році в школі було проведено лекції, бесіди, «круглі столи», тренінги, ігри, покази відеоматеріалів, присвячених негативному ставленню до куріння, алкоголю, наркоманії, токсикоманії, СНІДу та хвороб, що передаються статевим шляхом, позитивному ставленню до планування міцної гармонійної сім'ї, гартування життєздатності, духовної і моральної чистоти, екологічної культури.

З 2001 року в школі проводиться яскраве, захоплююче свято «Краси, фізичної культури і спорту». В цей день вся увага учнів, учителів та батьків привернута до школярів, які своїм старанням та наполегливістю досягли значних успіхів у різних видах спорту, про що свідчать їх численні перемоги на міських, обласних, Всеукраїнських змаганнях. Дехто з учнів школи вже встиг підкорити і зарубіжжя. Цього року 31 березня школа знову аплодувала учням-спортсменам, нагадуючи всім, що любов до спорту, бажання бути сильним, струнким, красивим є запорукою здоров’я та щастя людини.

Святкова програма була представлена різноманітними видами спорту, в яких уже знайшли себе деякі учні – це і гімнастика, і дзюдо, і карате, бокс та футбол, спортивні танці. Стрімкі рухи, граціозні постави, спритність і миттєвість реакції учнів, які підготували для глядачів показові виступи, переконували, що з лінощами треба боротися, щохвилини необхідно прагнути до досконалості та краси.

Ми вдячні гостям свята, які відгукнулися на запрошення дітей та знайшли час побути з ними разом, це — Заботкін Валерій Миколайович голова Ленінської в м. Кіровограді районної ради, Хачатурян Олександр Сергійович – заступник голови Ленінської в м. Кіровограді районної ради, Березан Олександр Петрович – голова обласної організації ветеранів спорту, Соломєєв В’ячеслав Якимович – військовий керівник школи 1986-2006 років, майстер спорту, Галімський Володимир Олександрович – президент обласної федерації карате, майстер спорту, Сабадир В’ячеслав – тренер з карате, майстер спорту, випускник школи, Поліщук Світлана – тренер спортивного клубу «Барс», майстер спорту, випускниця школи, Русович Анастасія – володар Кубка України зі спортивних танців, випускниця школи, Березній Дмитро – тренер, майстер спорту, випускник школи, Кухар Катерина – віце-міс Кіровограда - 2011, учениця 8Б класу.

Висловлюємо захоплення виступами вихованців секцій з карате, дзюдо, Анастасією Волошиною (5 клас, І дорослий розряд з художньої гімнастики), Русланою Павлюк (2Б, І юнацький розряд з художньої гімнастики), Анастасією Бондаренко (8А, кандидат у майстри спорту зі спортивної гімнастики), боксерами Богданом Столярчуком і Станіславом Високоляном, дівчатками вокальної групи 6Б класу, золотим голосом нашої школи Катериною Годунко (9Б), танцювальним ансамблем «Диско» у складі Анни Солонченко, Анни Шульги (9Б), Олександра Коваленко, Марії Ярешко, Марії Костенко, Маргарити Титаренко (9А), дівчатами красунями – учасницями дефіле.

Комплексний підхід до зміцнення духовного, фізичного, психічного здоров'я учнів школи не залишається непоміченим з боку міської влади — вже два роки поспіль наша школа нагороджується кубком міської спартакіади школярів.

І.О. Бігун, заступник директора

Стверджуємо здоровий спосіб життя Стверджуємо здоровий спосіб життя Стверджуємо здоровий спосіб життя Стверджуємо здоровий спосіб життя