Театрально-письменницька перемога

25 березня літературна громадськість міста вшановувала юних талантів: відбулося нагородження переможців конкурсу художнього слова та акторської майстерності «Театральна молодь літературного міста». Наша школа була відзначена особливо, адже для неї здобула відзнаку «Гран-Прі» у номінації «Власний твір» учениця 7Б класу Варакута Анна.

У конкурсі Анна взяла участь з власним твором «Новорічна казка». Судді високо оцінили майстерну гру дівчинки і талант юної письменниці.

Школа вітає Анну, дякує їй за перемогу та бажає натхнення, безліч перемог у майбутньому та здоров’я!

Театрально-письменницька перемога Театрально-письменницька перемога Театрально-письменницька перемога Театрально-письменницька перемога