Творимо безпечний Інтернет разом

6 лютого у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: Кращий Інтернет починається з тобою» з метою залучити до дій кожного, хто відіграє свою роль у створенні кращого Інтернету для всіх, зокрема, наймолодших користувачів. Ми запрошуємо всіх користувачів Інтернету школи: учнів, батьків, учителів – до поважливого онлайнового спілкування задля забезпечення кращого цифрового досвіду.

День безпечного Інтернету в нашій школі надав можливість учням та учителям провести цікаві заходи з безпеки в Інтернеті разом зі всім світом.

А напередодні вийшов черговий електронний номер шкільної газети «Alma mater», з якою ми пропонуємо всім ознайомитися.

Запрошуємо учнів долучатися до створення наступного номера газети, а також дотримуватися правил безпечної поведінки у Всесвітній мережі.

Творимо безпечний Інтернет разом Творимо безпечний Інтернет разом Творимо безпечний Інтернет разом Творимо безпечний Інтернет разом