Тиждень права – розпочався!Тиждень права – розпочався!Тиждень права – розпочався!В Україні 9 грудня стартував Всеукраїнській тиждень права. Головні завдання тижня: показати важливість правової освіти, виховувати повагу до закону та прав людини, залучити учнів до участі в цікавих правових заходах.

Учні 7-х класів цим і скористалися сьогодні. Що таке права людини? Чому вони важливі? Коли і де було прийнято ЗДПЛ (Загальну декларацію прав людини), та що таке символ прав людини, який він є.

Дізнавшись цікаві факти про цей документ, діти усвідомили, наскільки він важливий для всього людства і для них безпосередньо. Зрозуміли, що треба не лише вміти користуватися правами, а ще дотримуватися певних правил та норм в школі, вдома та суспільстві.

Світлана Алєксандрова,
вчитель історії та права