У Дитячому флешмобі миру

29 квітня 908 дітей взяли участь у Дитячому флешмобі миру, який встановив національний рекорд України.

Захід відбувся за підтримки Артема Стрижакова та культурно-мистецького фонду «Перспектива» на головній площі Кропивницького у рамках IX Міжнародного фестивалю пісні і танцю «Об'єднаймо дітей мистецтвом» та об’єднав дітей із різних районів області.

Представниками від нашої школи були: Маргарита Протосовицька, Данило Бахолдін, Валерія Сафонова, Яна Сокол, Євгенія Селіванова, Ксенія Тоцька (4А), Андрій Миронов, Олена Федорова, Софія Шаповалова (4Б), Крістіна Красюк, Поліна Велика (4В), Діана Охотнікова, Катерина Шевченко (5А), Олексій Вихрист (5Б), Анастасія Макарова, Анастасія Савченко (7А), Данило Охотніков (7Б), Марія Жмарьова (8А), Валерій Панчук (9Б).

Валерій Панчук, 9Б