У нас І рейтингове місце

Вітаємо з І рейтинговим місцем школи та її учителів (Світлана Алєксандрова, Наталія Алішкевич, Любов Антіпова, Ольга Барсукова, Ірина Бігун, Оксана Бойко, Галина Вященко, Ольга Голік, Поліна Драч, Вікторія Дунаєва, Куліш Марія, Євген Лазовік, Борис Набока, Світлана Ніколенко, Людмила Пасічна, Тетяна Похила, Валерій Прядун, Наталія Рябуха, Людмила Тарасенко, Світлана Тунік, Катерина Хомутовська) у педагогічному професійному тестуванні.

Наразі значна кількість наших педагогів проходять атестацію на вищу категорію і педагогічне звання. І отримані сертифікати вчергове засвідчують свій високий професійний рівень.

Ми впевнені, що в 100-літній ювілей нашого земляка, великого педагога Василя Сухомлинського на нас чекають ще багато перемог та здобутків на шляху побудови нашої нової української школи.