По закінченню новорічних канікул учні 5-7 класів на уроках трудового навчання (учитель Алла Полунчукова) почали виконувати проекти: робити сувеніри до 8 Березня та Великодня.

Дівчатка 5-6 класів виконували текстильні підставки під горнятко та торбинки для дрібничок у подарунок мамам, а хлопці виготовляли скриньки з деревини та міцного картону.

Дівчата-семикласниці шили прихватки для кухні, а хлопці – робили ящички з деревини.

Учні роблять сувеніри Учні роблять сувеніри Учні роблять сувеніри Учні роблять сувеніри
Учні роблять сувеніри Учні роблять сувеніри