21 травня на урочистій лінійці було нагороджено переможців V Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник-2014».

З кожним роком учасників серед учнів школи стає все більше, а рівень знань – вищий. Є ким гордитися! З 85-ти учасників 37 учнів вибороли перемогу на всеукраїнському та регіональному рівнях та отримали дипломи І, ІІ та ІІІ ступенів: Євгенія Селіванова, Аліна Ахлюстіна, Лапоногова Яна, Охотович Ксенія, Тоцька Ксенія (1А), Шаповалова Софія, Гордовий Вадим, Григор’єв Олександр, Іванова Марія, Миронов Андрій (1Б), Курлова Вікторія (1В), Ситник Дмитро (2А), Юрескул Анна (3А), Коваль Марина, Стах Анастасія, Гончаренко Крістіна, Собчук Анна, Титенко Єлизавета, Шевлякова Дарія (5Б), Полякова Анастасія, Конотопенко Аліна, Луцюк Данило, Мультон Валерія, Мішкевич Євген, Кирячок Дарія (6А), Сагура Марія (6Б), Ісмаїл Емануїл (7Б), Безугла Аліна (9А), Яценко Вадим, Федченко Олена (9Б), Литвиненко Катерина, Манькова Марина, Самойлова Маргарита, Хупенія Мажона, Вдовиченко Анастасія, Каргополова Анастасія (10 клас), Чумачок Катерина (11 клас). Не перевелася талановита молодь нашої школи. Так тримати!

Учнівство – вперед! Учнівство – вперед! Учнівство – вперед! Учнівство – вперед!