18-19 березня керівник клубу «Юні журналісти» Василь Левицький взяв участь у дводенній програмі «Взаємодія громадськості та влади».

Разом із іншими журналістами та громадськими діячами Кіровограда, Херсона та Чернівців представник нашої школи обмінювався досвідом та вивчав сучасні механізми впливу на владу (громадські слухання, електронні петиції, громадська експертиза та ін.). Під час програми обговорювалися також питання взаємодії школи і громади, школи і ЗМІ, школи і влади тощо.

Захід відбувався в рамках проекту Товариства «Український народний дім у Чернівцях». Також Василем Левицьким спільно з колегою Ігорем Чорним були підготовлені лекція та тренінг для журналістів та громадських діячів. За підсумками програми на кіровоградському обласному радіо «Скіфія-Центр» 23 березня о 20.05 вийде в ефір програма «Це моя Україна».

Учитель журналістики в Чернівцях Учитель журналістики в Чернівцях Учитель журналістики в Чернівцях