Учителів і письменників об’єднала поезія24 січня вчителі школи завітали до Літературно-меморіального музею Івана Карпенка-Карого на презентацію книги поетеси Наталії Дубіної «Ліків від щастя нема!».

Творча зустріч відбувалася за участю письменників: Антоніни Корінь, Антоніни Царук, Ольги Полевіної, Олени Надутенко, котрі поділилися враженнями від знайомства з колегою по перу.

На слухачів поезії Наталії Дубіної очікувало море любові і болю, іронії, гумору, артистичності. Жінка-промінь, жінка-стихія, жінка-пристрасть, – такими словами характеризували харизматичну натуру поетеси. «Манера авторського читання і співу – теж додає естетичної насолоди слухачам і читачам», – підкреслила співробітник музею, ведуча презентації А. Корінь.

Для вчителів української мови та літератури школи Наталія Дубіна подарувала свою поетичну збірку з особистим підписом.