Успіхів 9-класникам на ЗНО!

8 червня дев’ятикласники склали свій останній іспит державної підсумкової атестації. І успішність дітей підтвердила їхню високу готовність до майбутнього ЗНО в старшій школі.

«У нашій школі ви отримали гарний фундамент для подальшого здобуття освіти», – зазначив на настановній лінійці перед екзаменом із української літератури директор, голова комісії в 9Б класі Борис Набока.

«Попереду в вас – велике майбутнє, – звернулася до вихованців заступник директора, голова комісії в 9А Ірина Бігун. – І ми бажаємо вам тільки успіхів!»

«Вірю, що ваші знання ви підтвердите високими оцінками!» – впевнено заявила учитель української мови та літератури Катерина Хомутовська.

«Відразу після останнього випробування на вас, дорогі випускники, чекає вручення свідоцтв та тремтлива подія – прощання зі школою», – з теплотою та сумом сказала по закінченні екзамену класний керівник 9А Людмила Таресенко.

Успіхів 9-класникам на ЗНО! Успіхів 9-класникам на ЗНО! Успіхів 9-класникам на ЗНО! Успіхів 9-класникам на ЗНО!