Успішного навчального року, любі діти!

У День знань наша школа знову відкрила двері своїм учням, де їх радо вже чекали чисті, затишні, привітні класи та, звісно, вчителі-наставники.

Більше п’ятдесяти маленьких першокласників сіли за парти цього року, учнів навчатимуть Світлана Миколаївна Чиграй (1А) та Ірина Володимирівна Жмура (1Б). Під час урочистої лінійки директор Тетяна Василівна Бутакова побажала учням наполегливої праці, здійснення мрій, педагогам – відчуття результативності своєї праці, батькам подякувала за співпрацю у спільних шкільних проектах.

Привітання, квіти, танці та пісні забезпечили усім присутнім святковий настрій. Урочистості продовжилися у класних кімнатах, де окрім привітань, класні керівники підготували для учнів пізнавальні та цікаві тематичні уроки.

Тож усім бажаємо успішного навчального року!

Успішного навчального року, любі діти! Успішного навчального року, любі діти! Успішного навчального року, любі діти! Успішного навчального року, любі діти!
Успішного навчального року, любі діти!