Відкрита консультація з ЗНО

16 грудня аспірант кафедри історії України КДПУ ім. Винниченка, історик-дослідник Сергій Мілютін провів для випускників відкриту консультацію.

Учні мали змогу почути важливі питання з історії України, перевірити свої знання, отримати поради щодо участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Сергію Мілютін – магістр історичних наук, керівник шкільного гуртка «Кіровоградщина. Історія нашого краю» попередньо вже висвітлював теми з історії України, які перетиналися з життям нашого краю. А нині науковець зосередився саме на розгортанні української революції 1917-1921 рр.

Наприкінці консультації учні визначили коло питань, які варто висвітлити протягом наступних занять: найдавніша історія України, період Київської Русі, національно-визвольна війна під проводом Богдана Хмельницького та ін.

Олена Федченко, 11 клас