Вітаємо наших добровольців!

14 березня, в День українського добровольця, учні поміркували над роллю і значенням українських добровольців.

«Це свято людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист своєї Батьківщини і захищають рідну землю від загарбників. Також це свято всіх тих, хто своїми щирими справами допомагають людям», – підсумувала під час круглого столу, присвяченому Дню українського добровольця, заступник голови учнівського парламенту Тетяна Горяча (8А).

Ми, учні 22 школи, в силу своїх можливостей теж робимо багато справ, які покликані приносити користь нашому суспільству.

Учні 5Б класу створили листи, малюнки та написали вітання українським добровольцям. Неля Панченко у листі звернулася до людей доброї волі:«Дорогі добровольці! Ви добровільно ідете  в армію, щоб захищати нашу Україну. Ідете в бої. Ви – молодці! Сили вам і хоробрості!».

«Багато людей добровільно йдуть до армії, тим самим вони захищають нашу любу країну та її громадян. Я вважаю, що всі громадяни країни вдячні хоробрим, добрим добровольцям», – написала Наталя Вихрист.

А Данило Баділов склав спеціально до цього свята невеличкий вірш:

«Ідеш ти на бій –
Ми будем з тобою.