4 жовтня у школі відбулося традиційне святкування Дня вчителя.

Протягом дня учні вітали своїх педагогів. А депутати шкільного парламенту підготували для вчителів святковий випуск новин на тему: «Як вітають вчителів у різних країнах світу».

Зокрема, вчителі мали змогу подивитися як вітають вчителів у Бразилії, Африці, Америці і звісно ж Україні. У школі вирував святковий настрій.

А на завершення колектив школи привітав ветеранів, які пішли на заслужений відпочинок, та іменинників, які відзначили день народження влітку.

Вітаємо з Днем працівника освіти! Вітаємо з Днем працівника освіти! Вітаємо з Днем працівника освіти! Вітаємо з Днем працівника освіти!