Всесвітній день охорони праці в школі

28 квітня до Всесвітнього дня охорони праці проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед працівників школи та учнів старших класів з метою профілактики травматизму на робочому місці та в побуті, в якій взяв участь страховий експерт сектору профілактики виробничого травматизму ВД ФССНВ у м. Кіровограді Сергій Гайдеров.

Йшла мова і про поведінку під час стресових ситуацій: як управляти стресом, як мінімізувати його вплив. Особливо корисною була ця тема для учнів 11 класів, які незабаром складатимуть ЗНО, що викликає у них, незважаючи на ретельну підготовку, хвилювання та занепокоєність, тому заступник директора Ірина Бігун провела для випускників бесіду про те, як боротися зі станом тривожності, як правильно спланувати час на підготовку та відпочинок, розподілити час під час виконання завдань. Кожній людині дуже корисно мати навики саморегуляції та самоорганізації, адже це запорука успіху.