Грамота ГРЕ-37

Шкільні успіхи

Зворушливо та урочисто пройшов День школи у рік її 85-річчя. 14 жовтня до школи завітали педагоги, які віддали своїй улюбленій справі не один десяток років життя. Спогади, обійми та сльози радості на обличчях...

Традиційно в цей день було вручено нагрудний знак «Ветеран школи» тому вчителю, який пропрацював саме у нашій школі 25 років. Цього разу було відзначено вчительку початкових класів Малу А.С. Нагрудні знаки «Меценат школи» отримали міський голова Пузаков В.Т., депутат міської ради, випускник нашої школи Кролевець А.В., голова ради школи, начальник ГРЕ-37 Калашник А.М. Почесних гостей свята вітали члени педагогічного колективу, які здійснили екскурс в історію школи, пригадали найяскравіші сторінки розвитку навчального закладу та вшанували пам’ять усіх вчителів, які в різні роки працювали в школі, хвилиною мовчання.

Саме в цей день ми засвідчили свою спроможність у вирішенні нагальних проблем гармонійного виховання наших учнів. Це підтверджують нагороди, які отримали педагогічний та учнівський колективи в ювілейному році:

• кубок «За перемогу у Національному конкурсі шкільних газет»;
  • кубок «За перемогу у обласній історико-краєзнавчій експедиції учнівської молоді "Їх імена в літописі війни"»;
  • кубок «За перемогу у міській Спартакіаді школярів та найкращу постановку спортивно-оздоровчої роботи в школі».

Вшанування вчителів-ветеранів Вшанування вчителів-ветеранів Вшанування вчителів-ветеранів Вшанування вчителів-ветеранів