14 лютого діяла виставка (ініціатор – учитель трудового навчання Алла Миколаївна) різноманітних виробів учнів до Дня закоханих.

В основному експозицію створювали 5-ті та 9-ті класи, хоч приєднувалися і діти іншого віку. Учні 5-х виробляли ляльки-мотанки, квіти, сердечки, 6Б – паперові валентинки. Серед авторів вирізняються роботи Катерини Іванюти (5Б) та Вікторії Курлової (5В). Активно проявили себе як творці дев’ятикласники: чимало топіаріїв, квітів, прикрас створили Вадим Нікітін (9А), Ангеліна Гайдаєнко (9Б). Максим Харченко (7Б) виготовив дерево подарунків. А Марина Коваль (9Б) зробила велику подарункову коробку у вигляді серця.

Виставка до Дня закоханих Виставка до Дня закоханих Виставка до Дня закоханих Виставка до Дня закоханих

Софія Фрижакіна, 5Б