Витоки «Нової української школи»: виховання

16 лютого з метою ознайомлення з досвідом виховної роботи школи до нас завітала головний спеціаліст відділу юридичного та фінансового забезпечення управління освіти Ольга В’ячеславівна Журавльова. Під час розгляду низки документів, а саме: плану виховної роботи, планів класних керівників, планів ради профілактики та інших, було відзначено достойний рівень роботи адміністрації школи, педагогічного колективу в цілому.

Ольга В’ячеславівна відвідала залу патріотичного виховання, засвідчила наявність державної символіки в навчальних кабінетах. Зацікавлено вислухала інформацію радників учнівського парламенту про інноваційні підходи щодо проведення виховних заходів. Гостя відмітила роботу гуртків, клубу «Юний журналіст», редакцію шкільних газети «Alma mater» та сайту.