Вивчаємо історію рідного краюВивчаємо історію рідного краю9 січня 2014 року на базі КОІППО імені Василя Сухомлинського відбулася обласна науково-методична конференція «Кіровоградська область. 75 років історії», у якій взяв участь та виступив з доповіддю «Кіровоградщина. Історія рідного краю очима журналістики» керівник краєзнавчого гуртка Василь Левицький.

«Вивчення історії, розвиток патріотичного виховання найкраще здійснювати крізь призму сприйняття рідного краю», – було підкреслено в підсумках конференції. Тому таку важливу роль у навчально-вихованому процесі вчителі нашої школи надають екскурсіям містом і краєм, дослідницькій роботі учнів, допомозі ветеранам, знайомству з громадськими діячами сучасності.