З Днем Соборності, друзі!

22 січня ми з учнівським парламентом провели засідання на честь Дня Соборності України. Зала була наповнена цікавістю учнів.

Педагог-організатор Євген Віталійович Лазовік розповів про історію цієї величної дати. Потім мій однокласник Данило Шереметьєв нагадав, що подія об’єднання Української Народної Республіки і Західної Української Народної Республіки відбулася майже сто років тому. А моя подруга Неля Панченко уточнила, що головним автором документу про соборність України був наш земляк Володимир Винниченко, який навчався в училищі, що згодом стало 22-ою школою. Максим Тимошенко (6Б) виразно розказав вірш про Соборність.

Учні 5Б намалювали плакат до Дня Соборності. А ще ми побачили роздрукований документ, текстом якого проголошувалася єдина Українська держава.

Тож усіх із Днем Соборності України!

Наталка Вихрист, 6Б