Журналістика обрала насЖурналістика обрала насЖурналістика обрала насЗа цьогорічними підсумками обласного конкурсу «Шкільна журналістика», нашу газету знову визнали найкращою, а роботи учнів опинилися серед переможців.

Визначення переможців і вручення нагород відбувалося 15 листопада на факультеті філології та журналістики Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка. Перед церемонією нагородження усі бажаючі могли взяти участь у тренінгах із журналістики. На них староста нашого Клубу журналістики, учениця 9 класу, Аліна Литвинова разом із іншими юними журналістами досліджувала кіровоградські газети на предмет джинси (замовні рекламні матеріали, які маскують під звичайні) та висловлювала свою незгоду з існуванням такого ганебного явища.

«Журналіст – це той, хто вибрав собі стезю нести правду тим, хто хоче її чути, а може, й тим, хто не бажає її чути», – пояснила член журі, декан факультету Людмила Кричун. Провідний журналіст області, власний кореспондент газети «Дзеркало тижня» Світлана Орел порадила учням, і взагалі всім, побільше читати, зокрема української літератури.

Звісно, ми продовжуватимемо вдосконалюватися та зростати. А поки що учениця 10 класу Рената Тхагушева за матеріал «Діалог про мову» посіла ІІ місце в номінації «Майбутній журналіст», а газета «Alma mater» вкотре підтвердила своє реноме і отримала гран-прі.

Фото Аліни Литвинової,
старости клубу «Юний журналіст»