Знову літературна перемога!

Анна Варакута, учениця 8Б класу, нещодавно стала однією з переможниць Всеукраїнського конкурсу «Ми – діти твої, Україно!». Її вірш «Герої не вмирають» високо оцінено поважним журі.

Про це днями дівчині повідомили представники журі, запросивши долучитися до врочистої церемонії нагородження, що відбудеться 17 квітня цього року в Києві.

ЇЇ твори розглядалися у шкільній студії «У поетиці», звучали на обласному радіо, друкувалися в пресі. Водночас Аня – наймолодша слухачка секції «Літературна творчість» (науковий керівник – Надія Частакова, кандидат філологічних наук) Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді.

Вітаємо Анну з перемогою у Всеукраїнському літературному конкурсі й бажаємо подальшого письменницького зросту!