7 листопада напередодні Дня писемності вчителі української філології організували виставку-огляд «Найкращий зошит» серед учнів 3-9 класів. Метою виставки було мотивувати учнів на охайне та грамотне ведення зошитів. Зошити відбиралися за критеріями: каліграфічність, охайність, чистота письма.

Відзначено зошити учнів: Єлисей Мєдвєдєв (3Б), Ніколь Ковбасюк (4А), Олександра Чуприна (4Б), Євгенія Селіванова (5А), Катерина Романенко, Єлизавета Панаріна, Єлизавета Печенюк (6А), Неля Панченко, Данило Шереметьєв (6Б), Анастасія Медяник, Анна Юрескул, Вероніка Касьяненко, Катерина Ліхачова (7А), Ксенія Мацола, Тетяна Шевченко, Дарія Негара, Анастасія Макарова, Анна Власова (8А), Ярослав Катан, Ірина Щербина (8Б), Олеся Вдовиченко, Анна Семеник, Катерина Потривайло, Тетяна Горяча (9А), Карина Білова, Марина Коваль (9Б).

Бажаємо учням усієї школи брати приклад з найкращих!

Ірина Бігун, заступник директора,
учитель української мови та літератури

Зошит – дзеркало учня Зошит – дзеркало учня Зошит – дзеркало учня Зошит – дзеркало учня