Зустріч із правознавцем20 листопада викладач Кіровоградського інституту державного та муніципального управління Євгенія Товмазова провела зі старшокласниками інтерактивні бесіди.

Доповідач нам розповіла про галузі права, зокрема: конституційне, цивільне, адміністративне та інші, звернувши особливу увагу на особливості кримінального права задля недопущення неправомірних дій учнів у майбутньому.

Нагадала, що 22 листопада в інституті державного та муніципального управління проводитиметься олімпіада, участь у якій братимуть участь і учні нашої школи. По закінченні зустрічі правознавець залишила для випускників презентаційні буклети та запросила на навчання в стінах свого інституту.

До речі, ще позаторік я вирішила зв’язати своє життя із правом. Планую навіть вступити на факультет права. Тож обов’язково скористаюся пропозиціями, які нам сьогодні надали.

Марина Манькова, 11 клас