Зустріч з бардом української пісні

18 березня у 9А класі відбулася зустріч з молодим і перспективним кіровоградським поетом і музикантом, організатором «Битви музикантів» і «Битви поетів», – Кирилом Поліщуком, який пише свої твори під псевдонімом Поль Іщук.

Кирило не вперше відвідав нашу школу і зазначив, що нашим учням читати поезію приємно. Цього разу він презентував свою нову збірку «Поза каменем», прочитав з неї декілька віршів, а також виконав пісню на слова Тараса Шевченка «Чому мені тяжко, чому мені нудно…». Прозвучала з вуст поета ще поезія Артема Луценка і Олі Олєксєєнко, учасників і неодноразових переможців «Битви поетів».

Кирило поділився з дітьми своїм творчим доробком і залишив подарунки: дітям – листівки з віршами на звороті, а шкільній бібліотеці – свої збірки та збірки кіровоградських молодих письменників.

Дякуємо Кирилу за цікаве спілкування, бажаємо йому натхнення і чекаємо на нові зустрічі!

Марина Лазовік, педагог-організатор

Зустріч з бардом української пісні Зустріч з бардом української пісні Зустріч з бардом української пісні Зустріч з бардом української пісні