Зустріч з прекраснимНаприкінці січня учні та вчителі мали можливість в актовій залі школи прослухати виступ лауреата Міжнародних конкурсів інструментального ансамблю "Єлисавет-ретро" Кіровоградської обласної філармонії. Художній керівник колективу - заслужений працівник культури України Микола Кваша, солісти: лауреати Всеукраїнських конкурсів Ольга Негребецька, Ярослав Страшной, Іванна Неділенко та Олена Смотренко.

Ми із задоволенням слухали класичні та сучасні інструментальні композиції, від ведучої концертної програми дізнались багато цікавого про музичні інструменти та виконавців.

Всі, хто відвідав концерти цього колективу, залишились із захопленням, гарними враженнями, чудовим настроєм та вдячністю до виконавців.

Бажаємо учасникам інструментального ансамблю творчого процвітання і сподіваємось, що ще не раз будемо мати змогу насолоджуватися їх прекрасним виконанням музичних творів.