Зустрічаємо друге півріччя разомЗустрічаємо друге півріччя разомЗустрічаємо друге півріччя разом10 січня в кабінеті ІКТ відбулася педагогічна рада. На засіданні було обговорено впровадження нового закону «Про освіту», стан травматизму серед учнів протягом І семестру, заходи щодо поліпшення охорони праці в школі; вчителі представили свої педагогічні здобутки.

Так учитель музичного мистецтва Світлана Тунік розповіла про використання хмарних технологій (блогу, сервісу створення онлайн завдань «LearningApps») при роботі на уроках та з батьками. Учитель зарубіжної літератури та англійської мови Наталія Рябуха розказала про застосування квестів, віртуальної книжкової полички під час навчання та виховних заходів, інших видів проектів.

На завершення учасники зосередили увагу на заходах, що будуть реалізовані у січні 2018 року.