22 травня депутати учнівського парламенту оцінювали діяльність директора Бориса Набоки. Депутати мали можливість заздалегідь ознайомитися зі звітом на блозі директора.

Згідно результатів, середня оцінка становить «10,7». Загалом бали варіювалася від «8» до «12», причому найбільша кількість учнів поставила саме «12 балів», а «вісімку» - лише четверо.

«Учнівський парламент для мене – це можливість творчої реалізації. Наш парламент завжди продукує організацію цікавого життя в школі, створює красиві стосунки між учнями. Це надає нам можливість розкривати свої таланти. Ми завжди відчуваємо підтримку з боку директора Бориса Стефановича у набутті громадянських навичок».

По завершенні демократичної процедури голосування члени учнівського парламенту разом із радниками зафіксували урочистий момент спільною світлиною. Ми сфотографувалися біля меморіального знака разом із прапором школи, стягом України та офіційним прапором Європейського Союзу.

Поздоровляємо нашого директора з успішним іспитом!

Олександр Рябченко, депутат учнівського парламенту

Звіт директора – оцінка «10,7» Звіт директора – оцінка «10,7» Звіт директора – оцінка «10,7» Звіт директора – оцінка «10,7»