Вирують новорічні ранки!

27 грудня було проведено новорічний ранок «Навколосвітня подорож» для учні 1-2 класів. Діти співали, танцювали, розповідали вірші та отримали за це гарні подарунки від Діда Мороза.

Для всіх інших учнів відбувся концерт-свято «Вечори на хуторі біля Диканьки» за участі дітей 3-4 класів та шкільного парламенту. Дуже майстерно учні вжилися в роль, ніби на сцені виступали справжні актори. Святкову та новорічну атмосферу завдали діти у школі.

Вирують новорічні ранки! Вирують новорічні ранки! Вирують новорічні ранки! Вирують новорічні ранки!